Siliconen horloge met Swarovski-kristallen

Idee voor een kerstcadeau : sportief en elegant horloge
  • "Rox" horloge
  • Gemaakt van roestvrij staal en siliconen
  • Met Swarovski-kristallen
  • Perfect cadeau voor Kerstmis
  • Bij je thuis bezorgd
Deal is verlopen
00
dagen
00
uren
00
min
00
sec
24,99 € Normale prijs 49,00 €
Swipen voor 3 additionele foto's

Een horloge geven is altijd een goed idee! Dit  sportieve horloge geeft je outfit onmiskenbaar een ontspannen maar elegante touch met zijn mooie Swarovski-kristallen. Het zal zeker een succes zijn met Kerstmis! Wacht niet langer, hij is van jou voor slechts € 24,99.

Shedealsaanbieding

Dankzij Shedeals bestel je een "Rox" horloge met zwarte of witte wijzerplaat voor slechts € 24,99 in plaats van € 49,00.

Bij je thuis afgeleverd. Verzendkosten niet inbegrepen.

  • Wijzerplaat samenstelling: roestvrij staal
  • Samenstelling armband: siliconen
  • Lengte horloge: maximaal 18,5 cm
  • Diameter wijzerplaat: 4 cm
  • Gemaakt met Swarovski-kristallen
  • Diameter kristallen: 2 mm
  • Aantal kristallen: 3
  • Uurwerk: Japans quartz
  • Waterdichtheid: 3 meter
  • Niet cumuleerbaar met andere acties.
  • Je mag meerdere stuks aankopen.
  • Te koop tot einde voorraad. Op = op.
  • Levering enkel mogelijk in België.
  • Prijs exclusief verzendkosten per product/optie. Deze worden aangerekend bij bestelling van de deal.
  • Het product wordt automatisch opgestuurd binnen de 5 werkdagen naar het adres dat je opgaf bij registratie op Shedeals.
  • Retourvoorwaarden vind je onder de algemene voorwaarden op Shedeals.be. 
  • De klant is verantwoordelijk voor de volledigheid en correctheid van de adresgegevens. Indien de klant bij afwezigheid het product niet afhaalt in het postkantoor binnen de vermelde termijn, staat hij/zij zelf in voor de kosten van een tweede verzending.
MyCharms

Uw sessie is verlopen. Log opnieuw in.