3 winterse kleuterboeken van Clavis
- 3 winterboekjes
- Voor kleuters vanaf 3 jaar
- Clavis boekenpakket
- Thema: winter
- Warme, leerrijke verhalen over een koude winterdag
- Bij je thuis bezorgd
Het is winter en wanneer de eerste sneeuwvlokjes naar beneden dwarrelen lijkt de tuin op een prachtig, wit tapijt! Een fijne tijd om samen met je kleuter gekke sneeuwmannen te maken, uren te stoeien tijdens een sneeuwballengevecht en daarna heerlijk op te warmen binnen met een warme chocomelk en een mooi verhaaltje. Dit pakket van Clavis bestaat uit 3 winterboekjes met prachtige tekeningen en leuke verhaaltjes. Voor maar € 24,95 is dit winterse pakket van jou!
Shedealsaanbieding
Bestel een boekenpakket van Clavis met 3 winterboeken ( “Swish Swoosh in de sneeuw”, “Heksje Mimi tovert sneeuw” en “De warme winterkleren van Beer”) voor maar € 24,95 in plaats van € 48,85.
Bij je thuis bezorgd. Verzendkosten niet inbegrepen.
Meer informatie over de winterboeken
De warme winterkleren van Beer : Het sneeuwt! Dat betekent lekker buiten spelen. Beer is dik aangekleed, want het is berekoud. Maar zijn vriendjes hebben geen muts op, een sjaal om of handschoenen aan. Beer deelt zijn spulletjes uit, zodat iedereen het lekker warm heeft … of toch niet?
Een hartverwarmend winterverhaal over denken aan anderen én denken aan jezelf. Voor knuffelbeertjes vanaf 4 jaar.
Swish Swoosh in de sneeuw : Hhhh, hhhh. We blazen warme lucht tegen de bevroren ruit. Kijk nou, de wereld is helemaal wit, het ziet er prachtig uit! We kleden ons goed aan. Een truitje voor jou, een sjaal en wanten voor mij. Zo hebben we geen last van de kou.
Een winterboek vol warmte en pret, voor sneeuwengeltjes en -hondjes vanaf 4 jaar.
Heksje Mimi tovert sneeuw : Het is een natte en koude winter. Heksje Mimi springt boos met haar laarsjes in de plassen. Ze heeft er genoeg van. Ze wil geen regen, ze wil sneeuw! Mimi pakt haar toverstokje en probeert een echt sneeuwtapijt te toveren. Dat is best moeilijk. Gelukkig is Roosje er om haar te helpen. De twee heksjes dollen al snel samen in de sneeuw. Ze maken een sneeuwman en glijden op een slee van de berg. Maar dan krijgen de heksjes ruzie. Gelukkig leggen ze het met een sneeuwballengevecht meteen weer bij.
Een grappig winterverhaal over samen spelen in de sneeuw, ruzie maken en het weer goedmaken. Voor heksenvriendjes vanaf 3 jaar.
Website : clavisbooks.com