2 prachtige Clavis verhaaltjes rond rouwverwerking

Leer je kind afscheid nemen van iemand dankzij deze 2 prachtige verhaaltjes
  • 2 prentenboeken
  • Clavis Uitgeverij
  • Thema : doodgaan, afscheid nemen, verlies
  • Voor kinderen vanaf 5 jaar
  • Bij je thuis bezorgd
Deal is verlopen
00
dagen
00
uren
00
min
00
sec
Originele prijs 17,00 € Normale prijs 35,90 €
53%
Swipen voor 2 additionele foto's

Hoe leer je je kind afscheid nemen en omgaan met verlies? Het is allesbehalve simpel, maar met deze verhaaltjes wordt het uitleggen al iets gemakkelijker. Voor deze hartverwarmende verhaaltjes met mooie illustraties tel je maar € 17 neer.

Shedealsaanbieding

Dankzij Shedeals bestel je dit Clavis pakketje rond rouwverwerking voor maar € 17 in plaats van € 35,90.

Bij je thuis bezorgd. Verzendkosten niet inbegrepen.

Dit boekenpakket bevat:

  • Vuurvliegjes van Maya Onodera
  • Misschien is doodgaan wel hetzelfde als een vlinder worden van Pimm van Hest

Meer informatie

Vuurvliegjes : De opa van Felix is begraven. Felix en zijn hondje Laila missen hem. Tot ze op een dag samen zijn graf bezoeken en daar een heel bijzondere ontdekking doen. Een oud verhaal biedt troost, warmte en licht.

Een gevoelig verhaal dat kan helpen bij verdriet. Voor kinderen vanaf 6 jaar.

Misschien is doodgaan wel hetzelfde als een vlinder worden : Een mooie dag. Christiaan en Opa zijn in het park. Ze filosoferen over grote en kleine vragen. Waarom gaan we dood? Wat is er na de dood? En moet je bang zijn voor de dood?

Dit boek nodigt uit tot een gesprek over de dood én geeft kinderen de ruimte om vragen, angsten en gedachten te verwoorden. Voor kinderen vanaf 5 jaar.

  • Niet cumuleerbaar met andere acties.
  • Je mag meerdere stuks aankopen.
  • Te koop tot einde voorraad. Op = op.
  • Prijs exclusief verzendkosten per product/optie. Deze worden aangerekend bij bestelling van de deal.
  • Het product wordt automatisch opgestuurd binnen de  5 à 10 werkdagen naar het adres dat je opgaf bij registratie op Shedeals.
  • De klant is verantwoordelijk voor de volledigheid en correctheid van de adresgegevens. Indien de klant bij afwezigheid het product niet afhaalt in het postkantoor binnen de vermelde termijn, staat hij/zij zelf in voor de kosten van een tweede verzending.
Clavis Uitgeverij

Website : clavisbooks.com 

 

Uw sessie is verlopen. Log opnieuw in.